Home Branże Termopary dla hut szkła

Przemysł szklarski

Termopary dla hut szkła

Od 50 lat pracujemy nad problemami pomiaru temperatury w przemyśle szklarskim - obecnie możemy powiedzieć, że nasze doświadczenie w tej dziedzinie jest zatem duże i pozwoliło za stworzenie unikatowych konstrukcji, które zapewniają wysoką dokładność pomiarową i długą żywotność. 

Aby sprostać ekstremalnym warunkom wymaganym do produkcji szkła, do budowy naszych termopar stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Na przestrzeni lat udoskonaliliśmy i rozwinęliśmy również technologię i techniki produkcji, aby móc sprostać prawie wszystkim wymaganiom naszych Klientów i przygotować indywidualnie zaprojektowane produkty. Ten fakt oraz zapewnienie dostępności z naszego magazynu gilz z metali szlachetnych, rurek ceramicznych oraz przewodów termoparowych pozwala nam na elastyczne i szybkie dostarczenie naszym Klientom wielu opcji budowy tego typu czujników.

Firma nasza posiada także opatentowane rozwiązanie budowy armatury z zabezpieczeniem gilzy pomiarowej - STABITEC.

Dzięki opcji wyposażenia czujników w otwór referencyjny dla termopary kontrolnej, możliwe jest  sprawdzenie czujnika podczas pracy na obiekcie

 Czujniki temperatury polecane dla hut szkła.