MarineTECH GML-R

GML-R Czujniki rezystancyjne serii MarineTECH

MarineTECH GML-R to seria głowicowych rezystancyjnych czujników temperatury przeznaczonych do pomiaru w zakresie od -50°C do max. +550°C. Czujniki, w zależności od wykonania, mogą być wyposażone w dodatkową osłonę montażową czy  przetwornik temperatury 4...20mA.

Więcej

 

GML-R-01 Prosty czujnik rezystancyjny z głowicą

Proste czujniki rezystancyjne przeznaczone są do pomiaru temperatury cieczy i mediów gazowych w zakresie -25°C do +550°C. Jako element pomiarowy używamy najczęściej sensory Pt100 lub Pt1000 w układzie 2- , 3- lub 4-ro przewodowym. Czujniki te opcjonalnie mogą być wyposażone w przetwornik temperatury.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

GML-R-02 Czujnik rezystancyjny z głowicą i przyłączem procesowym

Czujniki rezystancyjne tej podgrupy posiadają przyspawane do osłony przyłącze procesowe, najczęsciej w formie gwintu zewnętrznego. przeznaczone są do pomiaru temperatury cieczy i mediów gazowych w zakresie -25°C do +550°C. Jako element pomiarowy używamy najczęściej sensory Pt100 lub Pt1000 w układzie 2- , 3- lub 4-ro przewodowym. Czujniki te opcjonalnie mogą być wyposażone w przetwornik temperatury.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-R-03 Czujnik rezystancyjny z głowicą bez zewnętrznej osłony 

Czujniki w tym wykonaniu używane są do pomiaru temperatury w zakresie -25°C do +550°C mediów ciekłych lub gazowych. Posiadają gwintowane przyłącze procesowe oraz  poniżej przyłącza odsłonięty wkład pomiarowy. Czujnik jest często instalowany w istniejącej osłonie termometrycznej oraz może być wyposażony w przetwornik temperatury. Jako element pomiarowy używamy sensorów Pt100 lub Pt1000          w połączeniu 2-, 3- lub 4-przewodowym.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-R-06 Czujnik rezystancyjny z dodatkową osłoną montażową

Czujniki rezystancyjne w tej wersji wykonania stosowane są w zakresie temperatur od -25°C do +550°C i mają gwintowane przyłącze procesowe. Przeznaczone są do pomiaru temperatury mediów ciekłych i gazowych. Czujnik może być również wyposażony w przetwornik temperatury. Jako element pomiarowy używamy Pt100 z Pt1000 w połączeniu 2-, 3- lub 4-przewodowym.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

Obszary zastosowania naszych czujników rezystancyjnych serii MarineTECH (GML-R / RM)