Home Branże Budowa maszyn i urządzeń

Budowa maszyn i urządzeń

Do pomiarów temperatury w systemach wentylacyjnych, chłodniczych, szafach grzewczych przemysłowych i laboratoryjnych, urządzeniach medycznych (autoklawy/ sterylizatory), komorach wędzarniczych, piecach gastronomicznych, transformatorach oraz wielu innych maszynach i urządzeniach oferujemy indywidualnie dobrane czujniki temperatury i armatury ochronne.
Czujniki są projektowane w porozumieniu z Klientem. W ten sposób pomiar temperatury i konstrukcja czujnika są zoptymalizowane dla danej aplikacji.

Czujniki  temperatury  do montażu w maszynach są przede wszystkim małe i zwarte. Złącza elektryczne M12 umożliwiają szybkie i niezawodne połączenie przewodów, a wykonania z dedykowanymi wtyczkami zapewniają kompaktową budowę lub wg potrzeb wysoki stopień ochrony IP 65 / 67. Czujniki są odporne na wstrząsy i drgania;  szybki czas reakcji jest gwarantowany m.in.  przez małą średnicę osłony i wykonania przewężane.  

Czujniki oporowe wykonane są głównie z sensorem Pt100, Pt1000 w układzie 2-, 3- lub 4-przewodowym, opcjonalnie z innym sensorem.

Czujniki termoparowe to najczęściej wykonania typu  J, K lub L  o konstrukcji z przewodem zakończonym wolnymi końcami lub innym złączem elektrycznym wg zapotrzebowania.

Świadczymy również usługi takie jak zarządzanie zapasami i indywidualnymi metodami pakowania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług, które mamy do zaoferowania producentom i konstruktorom maszyn.

Czujniki polecane do branży budowy maszyn i urządzeń.