Czujniki temperatury – Producent Guenther POLSKA SP. Z O.O.

Prowadzona przez nas firma Guenther Polska jest producentem czujników temperatury. Od 2008 roku należymy do niemieckiej Grupy Günther GmbH. Oferujemy termopary i inne elementy dla różnych zastosowań przemysłowych w zakresie temperatury od -200°C do 2200°C. Jako doświadczony producent czujników temperatury wiemy, jakie potrzeby mają Klienci. Z tego względu wykonujemy produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, a także dbamy o to, aby były one zgodne z wymaganiami instalacyjnymi.

Czujniki temperatury. Termopary i czujniki rezystancyjne

Jakie czujniki temperatury oferujemy?

Specjalizujemy się w tworzeniu rozmaitych czujników temperatury. Jesteśmy producentem termopar, przetworników temperatury, wskaźników, mierników i rejestratorów, a także czujników:

  • rezystancyjnych,
  • do stref zagrożonych wybuchem,
  • ze złączem bagnetowym.

Oprócz tego oferujemy serie branżowe i specjalne, systemy profilowania temperatury Phoenix TM i ceramikę techniczną, w tym rury zalewowe i wznośne, osłony termometryczne oraz grzałek.

Sprzedaż części montażowych

Jako producent termopar i innych czujników temperatury zdajemy sobie sprawę z tego, że ich podłączenie w zakładach przemysłowych wymaga odpowiednich akcesoriów montażowych. W naszej ofercie dostępne są m.in. wtyczki, gniazda czy też przewody (termoparowe, kompensacyjne i łączeniowe). Mamy również złącza – pojedyncze i podwójne oraz do obwodów 3-, 4- i 6-żyłowych.