MerineTECH GML-RM

GML-RM Czujniki rezystancyjne serii MarineTECH

MarineTECH GML-RM to seria małogabarytowych rezystancyjnych czujników temperatury przeznaczonych do pomiaru w zakresie od -50°C do max. 250°C. Czujniki, w zależności od wykonania, mogą być wyposażone w dodatkowy przetwornik 4...20mA.

Więcej

 

GML-RM-07 Czujniki rezystancyjne ze złączem wtykowym wg EN 175301

Czujniki te są bardziej odporne na wstrząsy i wibracje. Służą do pomiaru temperatury cieczy i gazów w zakresie temperatur od -50°C do +250°C. Jako elementu pomiarowego najczęściej używamy sensorów Pt100 lub Pt1000  w połączeniu 2-, 3- lub 4-przewodowym. Opcjonalnie czujnik może być produkowany z wbudowanym przetwornikiem do konwersji rezystancji na sygnał analogowy 4-20 mA. 

Ta seria posiada złącze wtykowe zgodne z EN 175301. W zależności od wymagań instalacyjnych i zakresu pomiarowego czujniki mogą być produkowane z gwintem pod złączem elektrycznym lub z dystansem. 

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-RM-08 Czujniki rezystancyjne ze złączem M12

Czujniki te są bardziej odporne na wstrząsy i wibracje i służą do pomiaru temperatury cieczy i gazów w zakresie temperatur od -50°C do + 250°C. Jako elementu pomiarowego najczęściej używamy sensorów Pt100 lub Pt1000  w połączeniu 2-, 3- lub 4-przewodowym. Opcjonalnie czujnik może być produkowany z wbudowanym nadajnikiem do przekształcania rezystancji i sygnałów analogowych na 4-20 mA.

Czujnik posiada złącze M12, w zależności od wymagań może być produkowany z dystansem.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-RM-09 Czujniki temperatury zewnętrznej / wewnątrz pomieszczeń

Nasze czujniki temperatury zewnętrznej / wewnętrznej zostały zaprojektowane do pomiaru temperatury powietrza w zakresie od -25°C do +80°C. Mają gwarantowaną ochronę IP65. Czujniki mogą być opcjonalnie produkowane z przetwornikiem temperatury.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-RM-10 Kanałowe czujnik rezystancyjny

Ta seria czujników mierzy temperaturę powietrza przepływającego w kanałach i nadaje się do stosowania w zakresie temperatur od -25°C do +80°C. Czujnik produkowany jest z sondą o długości 100 mm i posiada obudowę o stopniu ochrony IP65. Opcjonalnie może być produkowany z wbudowanym przetwornikiem temperatury.

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

GML-RM-11 Czujniki rezystancyjne z przewodem

Czujniki tej serii przeznaczone są do pomiaru temperatury cieczy i gazów. Ze względu na swoją konstrukcję czujniki te mogą być stosowane do pomiaru temperatury w zakresie od -50°C do 180°C. Czujniki mogą być produkowane z różnymi sensorami pomiarowymi, takimi jak Pt100, Pt1000 lub Ni1000-LG. 

Więcej informacji znajduje się w katalogu zamieszczonym powyżej.

 

Obszary zastosowania naszych czujników rezystancyjnych serii MarineTECH (GML-R / RM)