Czujniki temperatury (np. PT100), termopary i inne termoelementy - Guenther

Czujniki z wbudowanymi termoparami stosowane są do ogólnego pomiaru temperatury w mediach płynnych, plastycznych i gazowych.

Zasadnicze znaczenie dla trwałości czujnika ma środowisko, w jakim dany termometr pracuje oraz zastosowanie odpowiedniej dla tego środowiska armatury ochronnej.

 

Temperatura stanowi podstawową wielkość fizyczną mierzoną i regulowaną w różnych procesach technologicznych w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości urządzenia pomiarowe, firma Guenther przygotowała dla Państwa bogatą gamę aparatury.

W ofercie firmy znajdą Państwo między innymi czujniki temperatury – rezystancyjne (np. PT100) oraz termoelektryczne (termopary) z różnego rodzaju przyłączami, w tym głowicowymi i puszkowymi. Wysoce precyzyjne urządzenia do pomiaru temperatury dedykowane są firmom ceniącym wysoką niezawodność i atrakcyjną cenę.

Rodzaje czujników

By sprostać potrzebom i oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, realizujemy ich indywidualne zamówienia spełniające wszystkie wymogi techniczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą czujników temperatury oraz do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Powrót do góry