Home Produkty Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe

Komponenty

Na stanie magazynowym posiadamy wiele komponentów, półproduktów, z których budowane są nasze czujniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować na prośbę naszych Klientów oraz dostarczyć nasze produkty na całym świecie szybko i niezawodnie.

W przypadku produkcji i dostaw wyrobów zawierających metale szlachetne, dla stałych odbiorców oferujemy możliwości otwarcia konta "metali szlachetnych". W ten sposób drogie materiały, np.: platyna czy rod, mogą być ponownie użyte do produkcji, co znacznie skraca czas i obniża wydatki.

Złącza (Standardowe, miniaturowe)

Dostarczamy złącza termoparowe, wtyczki i gniazda w różnych rozmiarach, zarówno standardowe jak i miniaturowe wykonane z tworzywa lub ceramiki. W ofercie posiadamy złącza pojedyncze lub podwójne (Duplex). Ponadto oferujemy złącza do obwodów 3-, 4- czy 6-cio żyłowych w wersji panelowej lub do montażu na przewodzie, jak również pokrywy ochronne przed kurzem czy wilgocią, przepusty kablowe (np.: próżnioszczelne) oraz dławnice kablowe.

Materiały wtyczek czy gniazd termoparowych stosowanych w przemyśle są odporne na temperaturę do 200 °C, lob opcjonalnie do +350 °C, a wersje ceramiczne do 650 °C. Gniazda czy bolce oznaczane są zgodnie z normami  (IEC, ANSI czy DIN).