Aktualności

Targi, szkolenia, konferencje

Szanowni Państwo,

informujemy, że Firma Guenther Polska ma zaszczyt uczestniczyć w kolejnej edycji konferencji EGOLF 2017  w Warszawie w dniach 10-13.10.2017.

Liczymy, że nasza obecność będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz do przedstawienia oferty urządzeń serii FireTECH.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną czujniki używane do testów odporności ogniowej,                       w szczególności konstrukcje o swobodnej ustawianej, właściwej dla kierunku pomiaru płycie ekspozycyjnej.

Szczegółowy opis naszych rozwiązań dostępny jest na stronie internetowej w zakładce Branże, wykonania dedykowane serii FireTECH.

FireTECH – czujniki i akcesoria do testów prób ogniowych.

 

XX Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK „Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej”

12 – 14 września 2017r.; Opalenica

Za nami szczególna, jubileusza edycja Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK „Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej”, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć.

Wydarzenie to było okazją do odbycia wielu ciekawych spotkań, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poszerzenia wiedzy.

Dodatkowo, mogliśmy zajrzeć do wnętrza SECO/WARWICK i sprawdzić, jak specjaliści projektują innowacyjne rozwiązania z powodzeniem wprowadzane na globalny rynek obróbki cieplnej metali.

Dziękujemy za możliwość uczesniczenia i widzimy się w przyszłym roku.

BALTEXPO 2017

11 – 13 września 2017r.; Gdańsk

 

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Morskich | BALTEXPO 2017.

Dziękujemy również za interesującą rozmowę na temat oferowanych przez naszą firmę produktów i rozwiązań   w zakresie technologii pomiarów temperatury.

Szczegółowy opis naszych rozwiązań dostępny jest na stronie internetowej w zakładce Branże, wykonania dedykowane dla przemysłu morskiego-  MarineTECH (kliknij link).

  

 

 

 

 

ENERGETAB 2017

12 – 14 września 2017r.; Bielsko-Biała

Zakończyły się Jubileuszowe już 30. targi ENERGETAB 2017. Wydarzenie to, pozwoliło nam odświeżyć kontakty i nawiązać mnóstwo wartościowych relacji z naszymi obecnymi, jak i przyszłymi Klientami. Dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku i zapraszamy na następną edycję targów w 2018 roku.

 

Targi Automaticon – Specjalistyczne targi przemysłowe      

AUTOMATICON® 2017

XXIII Międzynarodowe Targi              Automatyki i Pomiarów

14 – 17 marca 2017r.; Warszawa

Za nami kolejna edycja targów Automaticon,          w których mieliśmy przyjemność wziąć udział. Wydarzenie to było okazją do odbycia wielu interesujących spotkań, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poszerzenia wiedzy.
Do zobaczenia w Warszawie w 2018 roku.

 

 

 

Powrót do góry